ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ОБЛАСНОГО УЧБОВО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ

clip_image002

На базі КЗОЗ «Ізюмська ЦМЛ» 16.05.2017 було проведено генеральну репетицію обласного показового учбово – тренувальне заняття по локалізації умовного осередку карантинної інфекції.

Проведення таких занять передбачено Комплексним планом заходів, спрямованих на запобігання занесенню та розповсюдженню на території Харківської області інфекційних хвороб, на які розповсюджуються Правила санітарної охорони території України. Їх метою є відпрацювання взаємодії служб та відомств, покращення практичних навичок при роботі у осередках особливо небезпечних інфекцій.

В ході заняття було відпрацьовано дії сімейного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ізюмського району», бригади КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», співробітників інфекційного відділення КЗОЗ «Ізюмська ЦРЛ», епідеміологічної та дезінфекційної бригад Ізюмської міськміжрайонної філії ДУ «Харківській ОЛЦ МОЗ України».

Фахівцям установ Ізюмського району з боку фахівців КЗОЗ «Обласна клінічна інфекційна лікарня» та ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» надано практичну допомогу в організації та проведенні заняття.