Про участь у тактико-спеціальному навчанні

Презентация1

13 червня 2017 року участь у тактико-спеціальному навчанні силових відомств на території ФСК «Локомотив» взяли спеціалісти санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України». Навчання проводило Головне управління ДСНС України у Харківській області під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, який проінспектував під час робочого візиту до м. Харкова стан підготовки правоохоронних органів до проведення Чемпіонату Європи по боксу.

Метою навчання стала перевірка готовності спеціалізованих служб цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру.

Так, мобільна бригада санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» продемонструвала технічні можливості щодо відбору проб атмосферного повітря для визначення вмісту небезпечних та шкідливих речовин на територіях, прилеглих до зони надзвичайної ситуації та в місцях з тимчасовим та постійним перебуванням населення.

Результати навчань показали, що усі служби повинні миттєво реагувати на можливі надзвичайні ситуації, що можуть виникнути під час проведення змагань, та вживати усі запобіжні заходи щодо їх локалізації та ліквідації. Чемпіонат Європи – це захід високого рівня, тому забезпечення безпеки населення є першочерговим завданням усіх служб.