Розпочав роботу семінар «Україна – ЄС: Реформування української системи нагляду за інфекційними хворобами».

Презентация1

З метою забезпечення технічної підтримки для реформування національної системи нагляду за інфекційними захворюваннями, включно з розробкою національної стратегії та переліку пріоритетних для нагляду захворювань 12.07.2017 у м. Києві розпочав роботу дводенний семінар «Україна – ЄС: Реформування української системи нагляду за інфекційними хворобами». Захід відбувається за підтримки ECDC, офісу ВООЗ в Україні, Європейського офісу ВООЗ та делегації Європейського Союзу.

До участі у роботі семінару запрошені представники обласних лабораторних центрів – Харківського, Київського, Чернівецького, Кіровоградського, Рівненського та Івано-Франківського.

Основні напрямки роботи семінару:

— перегляд існуючих реформ національної системи профілактики та контролю за інфекційними захворюваннями та реформи національної системи нагляду зокрема;

— визначення стійких змін, прогалин та потреб для підтримки цих реформ;

— обмін найкращими практиками між ECDC, країнами ЄС, іншими міжнародними партнерами та національними експертами щодо розвитку національної стратегії нагляду та переліку пріоритетних для нагляду захворювань;

— визначити наступні кроки та засоби для підтримки розвитку та впровадження дієвих реформ національної системи нагляду відповідно до рекомендацій оцінки ЄС та зобов’язань Угоди про Асоціацію.