Про засідання комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Куп’янської міської ради 02.08.2017

Презентация1

02.08.2017 року у м. Куп’янську відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Куп’янської міської ради з питань дотримання вимог законодавства в ході експлуатації звалища твердих побутових відходів, який знаходиться на території Петрівської сільської ради Куп’янського району.

З доповіддю на засіданні виступив завідувач Куп’янської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України».

У доповіді були висвітлені результати лабораторних досліджень проб грунту та атмосферного повітря, відібраних в зоні впливу звалища твердих побутових відходів та інформація щодо незадовільних результатів досліджень проб питної води, якою користується населення Петрівської сільської ради.

На підставі цього було прийнято рішення  щодо забезпечення мешканців населених пунктів, віднесених до Петрівської сільської ради, питною водою гарантованої якості.

В обговоренні зазначеного питання також прийняли участь начальники Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва м. Куп’янська, Житлово-комунального підприємства № 1 та районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області.