Уряд затвердив проект будівництва комплексу з переробки ТПВ у Дергачах

thumb-article-390x255-d173

Уряд затвердив проект будівництва комплексу з переробки твердих побутових відходів з системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електричної енергії у м. Дергачі Харківської області.

Це дасть можливість значно поліпшити санітарно-епідеміологічний стан м. Харкова, Дергачівського, Харківського та Золочівського районів Харківської області, а також екологічний стан території, прилеглої до існуючої зони утилізації відходів.

Проектом передбачено будівництво сучасного полігону ТПВ у відповідності з вимогами українського та європейського природоохоронного законодавства, рекультивацію діючого полігону твердих побутових відходів, монтаж системи збору полігонного газу на новому та прилеглих існуючих полігонах, монтаж системи утилізації полігонного газу з виробництвом електричної енергії та системи передачі виробленої електроенергії в мережу Національної енергетичної компанії «Укренерго», будівництво лінії сортування роздільно-зібраних відходів потужністю 40 тис. тонн на рік та змішаних відходів потужністю 80 тис. тонн на рік, а також будівництво відповідних споруд, інженерних мереж та благоустрій території.

Строки реалізації проекту — 2017-2019 роки.

Текст документа:“Про затвердження проекту «Нове будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів з системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електричної енергії у м. Дергачі Харківської області» ” № 505-р — редакція від 19.07.2017

Інформація з сайту http://kharkivoda.gov.ua/