ГМО –«генетична зброя».

gmo_10_02_16

Генетично модифіковані організми (ГМО) – це організми, у яких генетичний матеріал (ДНК) змінений за допомогою маніпуляцій генної інженерії.ГМО можуть містити фрагменти ДНК з будь-яких інших живих організмів (рослин, бактерій, комах, риб, тварин і навіть людини).
Отримання ГМО пов’язано з «вбудовуванням» чужого гену в ДНК інших рослин з метою зміни їх властивостей.Найчастіше метою генетичної модифікації є одержання суперстійкості сільськогосподарських ГМ рослин до величезних кількостей пестицидів та отрутохімікатів.Всі ці отрути накопичуються в ГМ рослинах з подальшою передачею людині.
Генетичномодифікованіорганізмиз’явилися в США наприкінці 80-х роківдвадцятогостоліття.

Створенням перших трансгеннихрослин задопомогоюгенноїінженеріїзаймаласявійськовакорпорація “Монсанто”, яка спеціалізувалася з виробництвахімічноїзброї. Хімічна та біологічназброяцієїкомпанії активно застосовуваласяпід час війни уВ’єтнамі, і стала причиною загибелісотеньтисяч людей, щопризвело до появигенетичнихкаліцтв у десятківтисячв’єтнамців, народженихпіслявійни. І після таких злочинівсамецякорпорація, використовуючисвоївійськовінапрацювання, в 1994 роціпоклала початок масовоговиробництвамодифікованихпродуктів, коли в США з’явилися ГМ помідори, які не псувалисяпід час перевезення.
Наскільки ж небезпечні ГМ продукти для людини? Вживання в їжу ГМО, небезпека яких доведена вченими багатьох країн світу, веде до безпліддя, сплеску онкологічних і ракових захворювань, генетичних каліцтв, алергічних реакцій, збільшення рівня смертності людей тощо.
Сьогодні у світі існує декілька десятків ліній ГМ-культур таких як соя, картопля, кукурудза, цукровий буряк, рис, томати, рапс, пшениця, диня, полуниця, цикорій, кабачки, бавовна, льон, люцерна тощо.Відповідно існує велика ймовірність зустріти ГМО в продуктах, які виробляють із застосуванням цих рослин.
Основнийпотікгенетичномодифікованих культур складають:соя, кукурудза, картопля, ріпак, щоввозяться з-за кордону. Вони потрапляють до нас на стіл в чистому виглядіабо в якості добавок ум’ясних, рибних, хлібобулочних і кондитерськихвиробах, а також у дитячомухарчуванні.
З початку 2010 року в Україні практично всі великі виробники продуктів харчування ставлять на свою продукцію позначку «Без ГМО».За даними «Укрметтестстандарту», близько третини всіх продуктів харчування, що продаються в Україні, містять генетично модифіковані організми.Про наявність ГМО в продукті може свідчити наявність в продукті сої (іноді вона ховається за написом «рослинний білок»), ріпакової олії, кукурудзи, крохмалю.Також з використанням трансгенних технологій виробляються багато Е-добавок, зокрема, соєвий лецитин – E322.
Лабораторія особливо небезпечних інфекцій ДУ «Харківський ОЛЦ ДСЕСУ» єдина в області державна установа, атестована відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC17025:2005, яка на високому професійному рівні за невисоку затверджену Кабінетом Міністрів плату (постанова від 27.08.2003 №1351) проводить дослідження на вміст ГМО та несе відповідальність за їх достовірність.
Лабораторія ОНІ знаходится за адресою: м. Харків, Помірки 70, тел 315-01-20. Ми будемораді вам допомогти.