Про участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

faafafsas

21.09.2017 фахівці Куп’янської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» прийняли участь у засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Куп’янської міської ради з питань готовності об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та забезпечення заходів з профілактики та боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями.

На засідання були запрошені начальники управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва міської ради, комунального підприємства «Комсервіс», житлово-комунального підприємства 1, відділу освіти міської ради, відділу охорони здоров’я міської ради, головні лікарі закладів охорони здоров’я міста.

З питань проведення комплексу заходів з профілактики грипу та ГРІ доповів завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Куп’янської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Шморгун О.Є.

У своєму виступі Шморгун О.Є. надав аналіз епідситуації з грипу та ГРІ за епідсезон 2016-2017 років та наголосив, що згідно з прогнозом в осіннє-зимовий період 2017-2018 років слід очікувати на території міста Куп’янська  суттєве зростання захворюваності на зазначені інфекції. В обговоренні цього питання прийняли участь завідувач інфекційним відділенням КЗОЗ «Куп’янська центральна міська лікарня», начальники відділу охорони здоров’я та відділу освіти Куп’янської міської ради, а також головні лікарі закладів охорони здоров’я міста.

Зважаючи на несприятливий  прогноз та з метою недопущення епідускладнень з грипу та ГРІ у місті, були визначені пріоритетні профілактичні заходи у загально-освітніх навчальних, дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та об’єктах сфери обслуговування населення.

Комісією прийнято рішення затвердити комплексний план (відкорегований) щодо заходів з профілактики грипу та інших гострих респіраторних захворювань на епідсезон 2017-2018 років.