День дитячого невролога

Безымянный

11 жовтня 2017 року на базі КЗОЗ «Харківська міська дитяча лікарня №5» проведено нараду «День дитячого невролога».

У нараді прийняли участь: неврологи дитячих поліклінік м. Харкова.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень відділу дослідження біологічних факторів виступила з доповіддю: «Питання впровадження наказу МОЗ України від 26.04.2017 № 458 «Про затвердження Заходів щодо підтримки Україною статусу країни, вільної від поліомієліту на 2017 – 2020 роки»».

У доповіді були висвітлені питання стану захворюваності  на гострі в’ялі паралічі по Харківській області та м. Харкову за 9 місяців поточного року, покращення показників якості епідеміологічного нагляду за поліомієлітом, активного виявлення хворих. Представлений детальний аналіз основних розділів зазначеного наказу МОЗ України з акцентом на профілактичних та протиепідемічних заходах, які необхідно проводити на регіональному, міському та районному рівнях.

Обговорені питання своєчасності та критеріїв клінічної і лабораторної діагностики гострих в’ялих паралічів, взаємодії закладів охорони здоров’я з цих питань з Державною установою «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Наголошено на необхідності докласти всіх зусиль для покращення роботи по охопленню щепленнями проти поліомієліту дитячого населення області та м. Харкова.