День головного лікаря

Безымянный

19 жовтня 2017 року завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» прийняла участь в нараді з головними лікарями закладів охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області.

Нарада організована та проведена Управлінням охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та проходила на базі КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» під головуванням заступника начальника Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Сіроштан Г.М.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень виступила з доповіддю «Організаційні та протиепідемічні заходи у закладах охорони здоров’я в епідемічний сезон грипу та ГРВІ 2017 – 2018 років».

Коротко підведені підсумки епідемічного сезону 2016 – 2017 років, обговорено стан захворюваності грипом та ГРВІ у Харківській області за 40 та 41 тижні поточного року. Акцентовано увагу на питаннях специфічної профілактики – вакцинації проти грипу, зокрема, медичних працівників, необхідності забезпечення їх засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Окремим блоком розглянуто проведення організаційних (у передепідемічний період) та протиепідемічних (підчас епідемічного підйому захворюваності) заходів у закладах охорони здоров’я.