Про реєстрацію спалаху інфекційних захворювань (оновлена)

asldaosdjoasjdm98721

Станом на 30.10.2017 серед мешканців смт. Андріївка Балаклійського району продовжують реєструватись випадки вірусного гепатиту. Всього зареєстровано 17 хворих, у т.ч. 9 із сімейних вогнищ (одна сім’я – 4 хворих, одна сім’я – 3 хворих, одна сім’ї – 2 хворих).

Дев’ять хворих продовжують лікування в інфекційному відділенні КЗОЗ Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», вісім — виписані у задовільному стані. Лабораторно діагноз гострий вірусний гепатит А підтверджено у 14 хворих.

Лікувально-профілактичною мережею продовжується огляд та лабораторне обстеження контактних осіб за місцем проживання, навчання та роботи захворілих, подвірні обходи з метою активного виявлення хворих.

У пробах питної води, відібраних у вогнищах за місцем проживання та навчання захворілих, антиген вірусного гепатиту А та ентеровіруси не виявлені. За мікробіологічними показниками досліджені проби води не відповідають вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

На підставі рішення протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балаклійської районної державної адміністрації (№9 від 24.10.2017) проведено дезінфекцію води громадського та індивідуального колодязів.

На час проведення епідеміологічного розслідування, встановлення причин та факторів передачі інфекції, населенню рекомендовано продовжувати вживати кип’ячену питну воду.
Серед населення району продовжується проведення санітарно-роз’яснювальної роботи щодо профілактики вірусного гепатиту А.
Протиепідемічні заходи тривають.