Про спалах вірусного гепатиту А (оновлена)

Безымянный

Станом на 09.11.2017 серед мешканців смт. Андріївка Балаклійського району зареєстровано 23 хворих на вірусний гепатит А, у т.ч. 13 із сімейних вогнищ.

Продовжують лікування в інфекційному відділенні КЗОЗ Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» 10 хворих, 2 – лікуються амбулаторно.

03.11.2017 в Балаклійській районній державній адміністрації відбулось друге позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому заслухано хід виконання заходів, передбачених попереднім рішенням від 24.10.2017.

Закладами охорони здоров`я продовжується медичне спостереження за контактними та їх обстеження у динаміці, проведено підбір контингентів з груп ризику для проведення щеплень проти вірусного гепатиту А за епідпоказами. Вирішується питання закупівлі вакцини.

Серед населення розповсюджені пам`ятки, рекомендовано вживати лише кип’ячену питну воду.
Продовжуються бактеріологічні, санітарно-хімічні та вірусологічні дослідження питної води та з`ясування причин можливого забруднення водоносних горизонтів.

До епідеміологічного розслідування залучені фахівці КП «Південукргеологія» та кафедра епідеміології Харківського національного медичного університету.