До уваги роботодавців, працівники яких зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці

Безымянный

Проведення обов’язкових медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, передбачено ст. 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.17 Закону України «Про охорону праці» та наказом МОЗ України № 246 від 21.05.2007 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

Нагадуємо, що згідно з вимогами наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246, роботодавець зобов’язаний до 1 грудня визначити категорії працівників, а протягом грудня місяця скласти у чотирьох примірниках та погодити списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам у наступному році.

У зв’язку з цим повідомляємо, що Державна установа «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) продовжує здійснювати прийом заявок для визначення категорій та погодження списків працівників. Прийом з питань організації проведення медоглядів здійснюється фахівцями філій та відділень Центру в містах та районах області, контактні телефони та адреси розташування яких зазначені на цьому сайті в розділі «Структура», а також в м. Харкові за адресами: Помірки, тел. 315-01-22; 315-01-97, вул. Северина Потоцького, 3 (вул. 17-го Партз’їзду, 3), тел. 93-00-08.

Для забезпечення об’єктивності та повноти охоплення працюючих медоглядами, до заяви необхідно додати штатний розклад та результати лабораторних досліджень умов праці на робочих місцях відповідно до вимог п. 3.1 наказу МОЗ України № 246 від 21.05.2007.

Одночасно нагадуємо про необхідність надання до Центру (відокремлених структурних підрозділів) заключних актів за результатами періодичного медичного огляду, проведеного у 2017 році.