Нарада День профільного спеціаліста

IMG-624d5653fd7c91f70fc06121fffe1af1-V

15 листопада 2017 року на базі державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено нараду День профільного спеціаліста за підсумками роботи за 9 місяців 2017 року.

У нараді прийняли участь завідувачі відділень організації епідеміологічних досліджень, лікарі епідеміологи та помічники лікарів епідеміологів, завідувачі районних лабораторних відділень філій державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», госпітальні лікарі епідеміологи.

На нараді виступили: завідувачі відділення організації епідеміологічних досліджень та відділення особливо небезпечних інфекцій, лікар паразитолог відділення організації епідеміологічних досліджень. Заслухано питання щодо епідемічної ситуації в Харківській області та стану захворюваності особливо небезпечними і паразитарними захворюваннями за 9 місяців 2017 року.

Окремим блоком розглянуті питання проведення профілактичних та протиепідемічних заходів з грипу та ГРІ, вакцинопрофілактики грипу, впровадження системи інфекційного контролю у закладах охорони здоров’я хірургічного профілю, зокрема, в частині вивчення антибіотикорезистентності.

Обговорені проблемні питання, шляхи покращення профілактичної та протиепідемічної роботи в умовах реформування. Визначені завдання та пріоритетні напрямки спільної із закладами охорони здоров’я роботи на 2018 рік.