День інфекціоніста

narada_02_12_15

У КЗОЗ «Обласна клінічна інфекційна лікарня» проведена нарада для лікарів інфекціоністів закладів охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області під головуванням професора, завідувача кафедри інфекційних хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти Малого В.П.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень виступила з доповіддю «Організаційні та протиепідемічні заходи у закладах охорони здоров’я в епідемічний сезон грипу та ГРВІ 2017 – 2018 років».

Підведені підсумки епідемічного сезону 2016 – 2017 років, обговорено стан захворюваності грипом та ГРВІ у Харківській області за період з 40 по 45 тижні поточного епідемічного сезону. Акцентовано увагу на питаннях специфічної профілактики – вакцинації проти грипу, зокрема, медичних працівників, необхідності забезпечення їх засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Розглянуто проведення організаційних (у передепідемічний період) та протиепідемічних (підчас епідемічного підйому захворюваності) заходів у закладах охорони здоров’я відповідно до вимог діючих законодавчих документів.

Довідково: проведення профілактичних та протиепідемічних заходів, лабораторної діагностики грипу визначені наказом МОЗ України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій».