Розпочав роботу семінар щодо системи епідеміологічного нагляду та стратегії контролю пріоритетних хвороб, що підлягають реєстрації

IMG-3b1b6ded633d39b550feb0ec9928937c-V

З 04 по 06 грудня у м. Києві за підтримки Агентства зменшення загроз (США) та ВООЗ проводиться семінар «Система епідеміологічного нагляду та стратегія контролю пріоритетних хвороб, що підлягають реєстрації».

Семінар був організований за участю фахівців Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України», федерального агентства Міністерства охорони здоров’я США, Всесвітньої організації охорони здоров’я, державних установ лабораторних центрів МОЗ України, Держпродспоживслужби.

На семінарі обговорені та заслухані питання щодо завдань громадського здоров’я: нагляд, профілактика та контроль захворювань; стратегії епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами в Україні; переліку пріоритетних хвороб: критерії, розробка, поточний стан, наступні кроки; пріоритизації хвороб для нагляду у сфері громадського здоров’я; моделювання регіональної мережі епідеміологічного нагляду.