Про спалах вірусного гепатиту А в смт. Андріївка Балаклійського району (оновлена)

Безымянный

У період з 30.11.2017 по 04.12.2017 зареєстровано два нових випадки захворювання вірусним гепатитом А. Один з двох зареєстрованих хворих – безпритульний, не має постійного місця проживання, зловживає алкоголем та недотримується жодних правил особистої гігієни. Другий хворий мав контакт з раніше захворілим та спілкувався з ним за місцем проживання, тобто ймовірно інфікувався через контактно-побутовий шлях передачі інфекції.

Станом на 05.12.2017 всього зареєстровано 29 випадків. Лабораторно діагноз підтверджено у 28 хворих.

Продовжують лікування в інфекційному відділенні КЗОЗ Балаклійської районної ради «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» 2 хворих, 1 — лікується амбулаторно.

У нових вогнищах проведено заключну дезінфекцію, бактеріологічні, санітарно-хімічні та вірусологічні дослідження питної води.

Лікувально-профілактичною мережею продовжується медичне спостереження за контактними та їх обстеження у динаміці.

30.11.2017 в Балаклійській районній державній адміністрації відбулось третє позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому заслухано хід виконання заходів, передбачених попередніми рішеннями від 24.10.2017 та від 03.11.2017, направлених на стабілізацію епідемічної ситуації та ліквідацію спалаху.
Серед населення продовжується проведення санітарно-роз’яснювальної роботи щодо профілактики вірусного гепатиту А.
Протиепідемічні заходи тривають.