Семінар для санітарних інструкторів

семинар2

14 грудня 2017 року на базі Комунального закладу охорони здоров’я «Харківський міський центр здоров’я» відбувся семінар для санітарних інструкторів закладів охорони здоров’я м. Харкова.

З доповіддю про стан епідемічної ситуації в Україні та Харківській області з кору, краснухи та епідемічного паротиту за поточний період року виступила завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень відділу дослідження біологічних факторів ДУ «харківський ОЛЦ МОЗ України». Розглянуті питання епідеміології, клініки, лабораторної діагностики та профілактики зазначених інфекцій, основні діючи законодавчі документи, які регламентують проведення профілактичних та протиепідемічних заходів при цих інфекціях.

Окремим блоком розглянуті питання специфічної профілактики та стан елімінації кору, краснухи та епідемічного паротиту в Україні та Харківській області.

Обговорені проблемні питання імунопрофілактики та цілеспрямованої роботи з батьками щодо необхідності проведення профілактичних щеплень і дотримання Календаря щеплень.