Нарада День профільного спеціаліста

Безымянный

29 березня 2018 року на базі державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено нараду День профільного спеціаліста з епідеміології за підсумками роботи у 2017 році.

У нараді прийняли участь завідувачі відділень організації епідеміологічних досліджень, лікарі епідеміологи та помічники лікарів епідеміологів, завідувачі районних лабораторних відділень філій державної установи «Харківський обласний лабораторний центр  Міністерства охорони здоров’я України».

Заслухані наступні питання:

  • стан епідемічної ситуації у Харківській області за 2017 рік, організація та проведення протиепідемічних заходів в осередках кору у 2018 році;
  • стан захворюваності особливо небезпечними інфекціями за 2017 рік, основні завдання щодо профілактики природно-вогнищевих інфекцій на 2018 рік;
  • розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення державної стратегії щодо реалізації державної політики зі стримування стійкості до протимікробних препаратів 2018-2022 роки».

Обговорені проблемні питання, шляхи покращення профілактичної та протиепідемічної роботи в умовах реформування, визначені завдання та пріоритетні напрямки роботи у 2018 році.