Карта нерекомендованих для купання місць у Харківській області (оновлена)

Безымянный

Перелік місць масового відпочинку населення на водних об’єктах рекреаційного та оздоровчого використання на території Харківської області, на яких не рекомендовано купатись, поповнився ще двома місцями відпочинку.

За результатами лабораторних досліджень води поверхневих водойм, відібраної на пляжах у м. Балаклія (міський пляж на річці Ляхівка та дитячий пляж на річці Балаклійка) встановлено, що вміст у воді лактозопозитивних кишкових паличок перевищує нормативні значення.

Нагадуємо, що у воді Лозовенківського водосховища (пляж «Баден–Баден» в  смт  Мала Данилівка  Дергачівського району) та в річці Харків (пляж «Акважур» у Журавлівському гідропарку в м. Харкові) раніше був виявлений антиген ротавірусу, що свідчить про наявність у воді збудника ротавірусної інфекції.

У зв’язку з цим не рекомендуємо купання на цих пляжах.

Карта оновлюється при отриманні нових результатів лабораторних досліджень.

Перелік місць мосового відпочинку на водних об’єктах, які знаходяться під моніторинговим контролем Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розміщено тут. https://drive.google.com/open?id=1pNY_uvu9dpvJwFM9vkmt5yH6WYgMS-Pt&usp=sharing