Національний університет «Острозька академія» проводить набір студентів

Безымянный

Національний університет «Острозька академія» проводить набір студентів за спеціальністю «Громадське здоров’я», що дає можливість отримати ступінь бакалавра громадського здоров’я (спеціалізації «Менеджмент здоров’я», «Промоція здоров’я», «Епідеміологія та біостатистика»). В цьому році є 10 місць на державну форму навчання.

Нова спеціальність «Громадське здоров’я» — професія майбутнього, унікальні можливості працевлаштування: менеджмент охорони здоров’я, медичне право та біоетика, фінанси та економіка охорони здоров’я, медична екологія та гігієна довкілля, біобезпека, реабілітація та паліативна допомога, діяльність у сфері соціального захисту, комунікація та PR у галузі охорони здоров’я.

За спеціальністю «Громадське здоров’я» можуть навчатися особи, які здобули повну загальну середню освіту (на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання), а також на основі молодшого спеціаліста, зокрема після закінчення медичного коледжу тощо, вступники, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра. Ліцензований обсяг – 50 місць.  Конкурсні предмети: українська мова і література, біологія, іноземна мова або математика.

Випускники даної спеціальності будуть першими в Україні дипломованими спеціалістами у цій сфері, підготовленими за європейськими стандартами.