Чи знаємо ми як мити руки?

Безымянный

Руки вимили? А чи знаєте ви , як правильно це робити?

Гаряча вода або холодна? З твердим або з рідким милом? Рушник або сушарка? Майже ритуальна дія — як її виконати найкращим чином?

А тепер вимиємо руки! Звучить просто? Але, як часто буває, за уявною простотою криється маса варіантів і проблем, про які ми й не підозрюємо.

Хоча існує безліч доказів того, що миття рук після відвідування туалету, перед їжею або після поїздки в громадському транспорті значно знижує ймовірність поширення захворювань, тільки 5% з нас завжди миють руки, коли і як годиться.

Дослідження  показали, що 10%  людей залишають громадський туалет, взагалі не помивши руки, а з тих, хто це робить, 33% не користуються милом.

І це має значення, так як зазвичай ми мимоволі торкаємося руками обличчя, носа, губ, дозволяючи таким чином мікробам  проникати в наш організм.

Дослідження свідчать , що ми торкаємося різних поверхонь в громадських місцях в середньому 3,3 рази в годину, а  свого носа і губ – приблизно 3,6 рази в годину.

Ясно, що нам необхідно мити руки. Проблема в тому, що існує безліч міфів про те, як правильно це робити.

Чи повинна вода бути гарячою?

Те, що висока температура може вбивати бактерії — це правда. Саме тому деякі види їжі ми готуємо, застосовуючи таку температуру. Однак щоб вбити бактерії на ваших руках, вода повинна бути  окропом. В реальному житті, якщо вода дуже холодна або надто гаряча, ми значно скорочуємо час миття.

Швиденько ополоснути руки під краном — цього недостатньо, а ось тепла водичка комфортної температури здатна змусити нас провести більше часу біля раковини.

Чи є переваги у антибактеріального мила?

З цього питання проведено досить багато досліджень  і зроблені висновки, що компонент, який найчастіше додається в антибактеріальне мило (триклозан), знижував кількість мікроорганізмів не більше, ніж звичайне мило. Нічим не відрізнялося антибактеріальне мило від звичайного і в справі запобігання зараженню будь-якою  інфекцією.

Тим часом, результати ряду лабораторних досліджень показали, що триклозан може сприяти резистентності бактерій до антибактеріальних препаратів і викликати гормональні порушення у тварин. В результаті в США і країнах ЄС заборонили додавати триклозан в споживчі товари.

Тому оптимальний варіант — звичайне мило і вода тієї температури, яка вам подобається.

Чи потрібно потім витирати або сушити руки?

Коли ви поспішаєте, велика спокуса взагалі не витирати руки — а що, висохнуть самі! Ну що ж, нічого страшного, якщо по дорозі з туалету ви ні до чого не торкаєтеся. Якщо ж ви все-таки торкаєтеся чогось — наприклад, дверної ручки, — ви по шляху збираєте мікроби, оскільки для них ваші  вологі руки — просто подарунок. Не витираючи і не висушуючи рук, ви втрачаєте шанс зменшити кількість мікробів, які залишаються у вас на долонях і пальцях навіть після ретельного миття.

Сушарка або паперовий рушник?

З цього приводу думки розходяться. У більшості досліджень пальма першості все ж віддається одноразовим паперовим рушникам. Зрештою, витерти руки рушником — набагато швидше, ніж чекати поки струмінь повітря зробить свою справу. Втім, швидкісні сушарки нового покоління працюють швидко і ефективно, як і паперові рушники: 10 секунд — і руки повністю сухі.

Однак і швидкісним сушаркам дісталася своя частка критики: струмінь повітря в них настільки потужний, що мікроби просто розлітаються по всьому приміщенню.

 

Отже, який би спосіб миття рук ви не вибрали, головне — мийте їх довше, ніж ви звикли це робити. Як слід намильте їх — не тільки долоні, але і зовнішню поверхню кистей, потріть між пальців, приділіть увагу тому, що у вас під нігтями, і простору, що ближче до зап’ясть. Все це повинно зайняти у вас від 15 до 30 секунд, не менше. Щоб гарантувати, що ви мили руки досить довго, спробуйте при цьому заспівати про себе пару куплетів «В лесу родилась елочка».

 

Стаття створена за матеріалами сайту BBC Future.