Нарада День профільного спеціаліста

Безымянный

21 лютого 2019 року на базі державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено нараду День профільного спеціаліста з епідеміології за підсумками роботи у 2018 році.

У нараді прийняли участь завідувачі відділень організації епідеміологічних досліджень, лікарі епідеміологи та помічники лікарів епідеміологів, завідувачі районних лабораторних відділень філій державної установи «Харківський обласний лабораторний центр  Міністерства охорони здоров’я України».

Заслухані наступні питання:

  • актуальні питання інфекційної захворюваності у Харківській області за 2018 рік, оцінка ефективності протиепідемічних заходів у вогнищах. Шляхи удосконалення епідеміологічного нагляду у 2019 році;
  • стан захворюваності особливо небезпечними інфекціями за 2018 рік, основні завдання щодо профілактики природно-вогнищевих інфекцій на 2019 рік;
  • характеристика епідемічної ситуації з грипу та ГРІ. Заходи по недопущенню виникнення епідускладнень;
  • питання взаємодії з керівниками органів влади, закладів охорони здоров’я та освіти, установ, організацій у сучасних умовах.

Акцентовано увагу на неблагополучній епідемічній ситуації з кору, необхідності покращення якості епідрозслідувань у вогнищах, оперативності та своєчасності протиепідемічних заходів під час ліквідації спалахів кору.

Обговорені проблемні питання, шляхи покращення профілактичної та протиепідемічної роботи, взаємодії з органами влади, керівниками установ, організацій, закладів освіти та охорони здоров’я, визначені завдання та пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік.