Нарада з госпітальними лікарями епідеміологами

нарада

14 березня 2019 року на базі державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» проведено нараду з актуальних питань профілактики інфекційних, паразитарних та особливо небезпечних захворювань в якій прийняли участь госпітальні лікарі епідеміологи закладів охорони здоров`я м. Харкова та районів області.

На нараді обговорені питання стану епідемічної ситуації в Харківській області за минулий рік та шляхи удосконалення епідеміологічного нагляду у 2019 році. Стан захворюваності особливо небезпечними інфекціями за 2018 рік та завдання щодо профілактики природно-вогнищевих інфекцій на 2019 рік. Епідемічна ситуація з геморагічних гарячок в Україні та організація епіднагляду за гарячкою Західного Нілу.

Окремим блоком висвітлені питання щодо підготовки закладів охорони здоров`я до акредитації з розділу санітарно-епідеміологічного благополуччя. Критерії вибору та умови застосування дезінфекційних засобів в закладах охорони здоров`я. Організація та здійснення мікробіологічного моніторингу за стійкістю до антимікробних препаратів штамів, виділених в умовах стаціонару.