Міжнародний семінар — конференція з питань профілактики інфекцій сечовивідних шляхів

Безымянный

9 — 10 квітня 2019 року  фахівці державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» прийняли участь у семінарі – конференції на тему: «Профілактика та контроль катетер асоційованих інфекцій сечовивідних шляхів (КАІСШ)» (Prevention and Control of Catheter Associated Urinary Tract Infections), який організовано і проведено на базі Харківського національного медичного університету (ХНМУ), в рамках міжнародного проекту «Healthcare Improvement Work in Europe: implementing guidelines preventing HCAI» — «Вдосконалення роботи в галузі охорони здоров’я в Європі» впровадження рекомендацій щодо запобігання інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги (ІПМД)». Фахівці установи є безпосередніми учасниками зазначеного проекту спільно з кафедрою епідеміології ХНМУ.

У семінарі – конференції прийняли участь провідні фахівці у сфері медицини з Королівства Швеції, Республіки Молдови, Грузії, Литовської республіки, представники закладів охорони здоров’я м. Харкова та області. Представлені нові наукові дані, засновані на принципах доказової медицини щодо інфекційного контролю та профілактики ІПМД.

В рамках семінару – конференції провідними експертами у галузі інфекційного контролю та профілактики ІМПД з Королівства Швеції проведено майстер – клас.