Про участь у семінарі «Національна стратегія імунізації та роль мережі регіональних центрів громадського здоров’я в її реалізації»

IMG-449a4cf754ad8b5cf3581a22a6699400-V

З 22 квітня 2019 року у м. Херсоні за підтримки представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні розпочато дводенний семінар на тему «Національна стратегія імунізації та роль мережі регіональних центрів громадського здоров’я в її реалізації». У нараді взяли участь представники Вінницького, Дніпропетровського, Донецького, Закарпатського, Івано-Франківського, Київського, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Сумського, Тернопільського, Харківського, Хмельницького, Чернівецького та Чернігівського обласних лабораторних центрів МОЗ України та делеговані до участі фахівці, що опікуються питаннями імунопрофілактики.

На семінарі обговорювали питання щодо поточного стану програми імунізації в Україні та досягнення цілей до 2022 року, основні заходи, що запроваджено, поточний прогрес у рамках програми імунізації, консолідація зусиль на регіональному рівні для досягнення цілей та завдань Стратегії програми імунізації та дорожньої мапи України до 2022 року.