Про участь у нараді з питань протидії кору

IMG-effe6a489a50310bac149b540310c336-V

29 травня 2019 року у м. Києві відбулася нарада щодо додаткових заходів із проведення щеплень проти кору дітям та дорослим з груп ризику відповідно до Плану заходів Міністерства охорони здоров’я України щодо організації підготовки та проведення додаткових заходів з імунізації населення проти кору, який затверджений наказом МОЗ України від 11.09.2017 №1082 під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної.

У нараді взяли участь в.о Міністра міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун, генеральний директор ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Володимир Курпіта, представники Департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та обласних лабораторних центрів МОЗ України — Харківської, Вінницької, Волинської, Київської, Житомирської.

Від ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» взяла участь лікар-епідеміолог відділення організації епідеміологічних досліджень відділу дослідження біологічних факторів Каріна Торянік.

На нараді були обговорені питання щодо епідеміологічної ситуації з кору в Україні та у розрізі областей, організації заходів щодо імунізації, верифікації даних щодо щеплень, організації тимчасових кабінетів щеплень у закладах освіти.

За результатами зустрічі було запропоновано охопити вакцинацією нещеплених осіб цільових груп населення, застосувати алгоритм заходів, направлений на стабілізацію епідеміологічної ситуації з кору.