Безперервна медична освіта для лікарів епідеміологів у воєнний час

Чотири дні поспіль лікарі епідеміологи відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб підвищували свій професійний рівень приймаючи участь онлайн у наступних заходах.

10.11.2022 – 11.11.2022 у щорічній XIX науково-практичній конференції «Інфекції та імунітет». Організатори конференції: Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології».

12.11.2022 – 13.11.2022 у V Міжнародному конгресі Antibiotik resistance STOP!, організатором якого є група компаній МедЕксперт – єдиний провайдер по безперервній медичній освіті, акредитований АССМЕ (Американська акредитаційна рада з безперервної медичної освіти) в Східній Європі і країнах СНД.

На науково-практичній конференції були представлені актуальні дослідження імунітету та інфекційних захворювань з акцентом на наступних питаннях: вакцинокеровані інфекції, неонатальний скринінг, первинні та вроджені імунодефіцити, вакцинація проти грипу та COVID-19, правець, сказ, ротавірусна інфекція.

На Міжнародному конгресі висвітлені питання глобальної проблеми – антибіотикорезистентності. Стійкість до антибіотиків зростає до загрозливо високих рівнів у всьому світі. Нові механізми стійкості з’являються і поширюються всюди, створюючи перешкоди для лікування розповсюджених інфекційних захворювань.

Розвиток нових антибіотиків має надзвичайне значення, оскільки еволюція мікробів продовжуватиметься безперервно, а резистентність до лікарських засобів зростає.

Представлені доповіді за темами: Статистика антибіотикорезистентності по Україні, раціональна антибіотикотерапія, сепсис, комплексні заходи щодо профілактики інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги, вакцинація у вирішенні питання антибіотикорезистентності та ін.

Отримані сучасні знання дадуть змогу лікарям епідеміологам не лише підвищити свій професійний рівень, а і налагодити системну співпрацю з питань інфекційного контролю, профілактики інфекцій, вакцинопрофілактики та проблеми антибіотикорезистентності із закладами охорони здоров’я.

конгр