Всесвітній день здорового харчування

Щорічно 16 жовтня у понад 50 країнах світу відзначається «Всесвітній день здорового харчування».  Його мета  – звернути увагу людей на важливість правильного та збалансованого харчування, як одного з головних факторів профілактики неінфекційних захворювань.

Сьогодні в рамках цієї дати у м. Харків  на площі Привокзальній, 1 фахівцями  Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб (далі – Центр) спільно з медичними працівниками Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2   проводяться комунікаційні заходи з населенням.

Під час заходу для харків’ян та гостей міста проводиться безкоштовне консультування  з питань здорового та безпечного харчування, інформування про методи профілактики неінфекційних хвороб, пов’язаних з неправильним харчуванням.

Водночас фахівцями Центру надаються консультації  щодо профілактики серцево-судинних захворювань (ішемічна хвороба серця, інфаркт, гіпертонічна хвороба тощо),  відмови від шкідливих звичок (тютюнопаління, зловживання  алкоголем)  та збільшення фізичної активності. Охочі  можуть  взяти участь в  тестуванні  з метою оцінки ризику розвитку інсульту, рівня нікотинової залежності.

Проводиться вимірювання артеріального тиску, дослідження цукру крові та  безкоштовний забір біологічного матеріалу для виявлення вірусу SARS-CoV-2 (збудника COVID-19) методом ПЛР.

Висловлюємо щиру подяку керівництву регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» за сприяння в проведенні комунікаційного заходу.