Всесвітній тиждень імунізації добігає кінця, вакцинація триває

Вже четвертий день на Південному вокзалі відбуваються спільні заходи дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Департаментів охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації та Харківської міської ради.
Під час заходу «Дні любові до вакцинації» харків’яни та гості нашого міста дізналися більше про імунізацію, отримали інформацію про обов’язкові профілактичні щеплення та небезпеку, яку несуть інфекції, яким можна запобігти вакцинацією.
Всі бажаючі мали можливість отримати щеплення у тимчасовому пункті щеплення, в якому щоденно працювала мобільна бригада КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №19» Харківської міської ради. Такою нагодою скористалися кілька десятків людей, які отримали захист від дифтерії, правця і COVID-19.
Всесвітній тиждень імунізації добігає кінця, але не має припинятися постійна робота з вакцинації. У всьому світі профілактичні щеплення визнані найефективнішим засобом запобігання інфекційних хвороб, і завдяки імунізації кожен може захистити себе та своїх дітей від небезпечних наслідків інфекцій.
Тому закликаємо не забувати про необхідність і важливість вакцинації та дотримуватися національного Календаря щеплень заради власного здоров’я, добробуту дітей, рідних та суспільства.
Час обирати здоров’я! Час обирати вакцинацію!