Всесвітній тиждень імунізації триває

29 квітня 2023 року на площі Привокзальній, 1 в рамках Всесвітнього тижня імунізації продовжується захід “Дні любові до вакцинації”.

Фахівці державної установи “Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” поспілкувалися з харків’янами і гостями нашого міста, провели бесіди з батьками в дитячій точці “Спільно” дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Знову і знову ми нагадуємо нашим співвітчизникам про важливість вакцинації та небезпеку, яку несуть інфекційні хвороби.

Не дивлячись на погіршення погоди, все більше людей бажають захистити себе від інфекційних хвороб, яким можна запобігти імунізацією. В тимчасовому пункті щеплень, розташованому в приміщенні Південного вокзалу, вони отримали щеплення від дифтерії, правця і COVID-19.

Крім того, щодня в автобусі Центру проводиться відбір матеріалу для проведення ПЛР-досліджень на COVID-19. З початку заходу вже кілька десятків наших земляків та гостей Харкова перевірили себе на цю небезпечну вірусну інфекцію.

У неділю Всесвітній день імунізації завершується. Закликаємо кожного попіклуватися про своє здоров’я, здоров’я рідних та близьких і запрошуємо приєднатися до когорти людей, які захищені від інфекційних хвороб.

Вакцинуймося, бо ми того варті!