Всесвітній тиждень імунізації

У рамках проведення Всесвітнього тижня імунізації 24.04.2023 фахівцями Нововодолазького відділення Харківської районної філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» проведено зустріч з працівниками комунального закладу “Нововодолазька санаторна школа” Харківської обласної ради та представниками пункту розміщення внутрішньо переміщених осіб по Нововодолазькій територіальній громаді на тему: «Тиждень імунізації. Про важливі щеплення для дорослих і дітей в умовах воєнного часу».

Метою зустрічі було підвищення поінформованості населення щодо важливості імунізації для формування прихильності до щеплень та кращого розуміння необхідності профілактики інфекційних захворювань.

Імунопрофілактика є найголовнішим пріоритетом системи громадського здоров’я в нашій державі, а в умовах війни — ще й питанням національної безпеки, умовою економічної стабільності та сталого розвитку, і підґрунтям для нашої перемоги. Здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема, залежить від колективного імунітету та рівня охоплення щепленнями в країні.