День громадського здоров’я в Кочетку та Клугино-Башкирівці

Харківський центр контролю та профілактики хвороб спільно із Чугуївським міським центром первинної медико-санітарної допомоги провели заходи, присвячені Тижню громадського здоров’я.

В приміщеннях Чугуєво-Бобчанського лісового фахового коледжу організована робота сімейних лікарів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в смт. Кочеток. Під час прийому пацієнти мали змогу отримати консультацію сімейного лікаря, виміряти артеріальний тиск, рівень глюкози та кисню в крові, розрахувати індекс маси тіла, вакцинуватися від COVID-19, дифтерії та правцю.

Аналогічні послуги також мали змогу отримати мешканці с. Клугино-Башкирівка. Прийом громадян та надання медичних послуг, в тому числі вакцинація, проводилися у виїзному автобусі  Харківського центру контролю та профілактики хвороб.

Під час заходів з громадянами проведені бесіди щодо здорового способу життя, піклування про власне здоров’я, важливості своєчасного проведення профілактичних щеплень. Зверталась увага на шкідливий вплив на здоров’я тютюнопаління, куріння електронних сигарет, алкоголю, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування та недостатньої фізичної активності. Також внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці отримали друковані матеріали з профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.