До уваги керівників лікувально-профілактичних закладів!

Відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджених постановою КМУ від 2 березня 2016 №285, суб’єкт господарювання повинен підтвердити відповідність об’єкту вимогам діючого санітарного законодавства.

Державна  установа «Харківський обласний  центр контролю та профілактики хвороб  Міністерства охорони здоров’я України» надає послуги щодо проведення санітарно-епідеміологічного обстеження з лабораторно-інструментальними дослідженнями закладів охорони здоров’я різних форм власності на відповідність вимогам діючого санітарного законодавства з наданням Акту.

Слід зазначити, що такий Акт необхідний і в разі зміни функціонального призначення приміщень, перепланування, розширення площ, які використовуються у лікувально-діагностичному процесі, розширення переліку лікарських спеціальностей і спеціальностей молодших спеціалістів з медичною освітою.

Консультації та оформлення договорів проводяться за адресою: Харків – 61070, Помірки,  контактний телефон (057) 315 01 97, (093) 97 52 710.

Запрошуємо керівників лікувально-профілактичних закладів до співпраці!