Профілактика перегріву організму людини у виробництві.

До поняття мікроклімату, або метеорологічних умов, належать температура повітря, його вологість та швидкість руху, випромінювання нагрітого обладнання і сонячне випромінювання. Мікроклімат виробничих приміщень тісно пов’язаний з метеорологічними умовами атмосфери, часом доби та  сезоном року.

Теплова рівновага організму в стані спокою зберігається за температури навколишнього середовища до 300С та відносній вологості не більше 85% і до 400С за відносної вологості 30%. Виконання фізичної праці звужує ці межі. В разі інтенсивного фізичного навантаження може наступити порушення терморегуляції.

Попри адаптаційні процеси в організмі людини, тривала та інтенсивна дія тепла може призвести до порушення компенсаторно-захисних механізмів та  розвитку патологічних станів.

У профілактиці перегрівання найефективнішим є комплекс санітарно-технічних  заходів, спрямованих на поліпшення мікрокліматичних умов на робочих місцях, а також на запобігання порушенням терморегуляторних процесів. Слід знизити температуру повітря навколишнього середовища та поліпшити віддачу тепла організмом. На робочих місцях впроваджується комплекс профілактичних заходів, спрямованих на оздоровлення умов праці, при необхідності – зі зміною технологічного процесу. Також  передбачається влаштування водяних завіс і спеціальних азбестових і металевих екранів та щитів  для захисту від джерела тепла. Для поліпшення мікроклімату  приміщень добре зарекомендували себе кондиціонери різних видів, загальна або місцева вентиляція.  З метою забезпечення водного балансу в організмі людини необхідно забезпечити вживання підсоленої (0,5% NaCl) газованої води для пиття.

До роботи в умовах високої температури не повинні допускатися особи із захворюваннями серцево-судинної системи, різко вираженими органічними захворюваннями ЦНС, екземою, дерматитом, глаукомою.