Про реєстрацію випадків гострих кишкових інфекцій у навчально-виховному комплексі №1 м. Дергачі

У період з 10.02.2018 по 12.02.2018 серед дітей навчально-виховного комплексу №1 м. Дергачі зареєстровано три випадки інфекційних захворювань. Попередній діагноз – гострий ентероколіт.

Станом на 14.02.2018 знаходиться на лікуванні у Комунальному закладі охорони здоров´я Харківська обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня – 1 дитина. Лікування амбулаторно отримують 2 дитини з причини відмови від госпіталізації.

З метою локалізації та ліквідації спалаху, встановлення причин виникнення захворювань фахівцями Дергачівської міжрайонної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено епідеміологічне розслідування та санітарно-епідеміологічне обстеження закладу.

Для встановлення факторів передачі інфекції та джерела можливого інфікування під час обстеження відібрані зразки харчових продуктів, води, змивів з об’єктів зовнішнього середовища для лабораторного дослідження.

Всі контактні оглянуті сімейним лікарем, за контактними встановлено медичне спостереження та проводиться бактеріологічне обстеження на кишкову групу інфекцій.

Проведено заключну дезінфекцію у приміщеннях закладу.

Протиепідемічні заходи тривають.