Про семінар «Основи геоінформаційних систем і створення карт».

В рамках реалізації концепції «Єдине здоров’я» за підтримки Агентства Зменшення Загрози США згідно з угодою про реалізацію Програми Зменшення Біологічної Загрози  в Україні компанією «Блек енд Вітч» 30.09-04.10.2019 організовано семінар «Основи геоінформаційних систем (ГІС) і картування: менторська сесія».

В заході взяли участь фахівці ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Львівського та Харківського лабораторних центрів МОЗ України, Держпродспоживслужби України, науковці ДУ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» та Інституту ветеринарної медицини НААН України.

Семінар провели міжнародний науковий експерт Вільям Кесслер (Університет Флориди, Інститут емерджентних патогенів) та фахівець з ГІС Максим Безименний (Інституту ветеринарної медицини НААН України).

В ході семінару учасники ознайомилися з основами роботи в ГІС та програмним забезпеченням QGIS, аналізом та відображенням географічних даних, отримали практичні навички очищення та форматування даних, форматування карт, аналізу просторових даних, використання GPS-пристроїв для збору просторових даних та завантаження даних  GPS в QGIS.

Кожна група учасників презентувала матеріали своїх досліджень, які були опрацьовані в QGIS.