Про участь фахівців Харківської районної філії у комісійній перевірці визначених місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Безлюдівської селищної ради

30 травня  фахівці Харківської районної філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» спільно з представниками Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, Харківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області, керівниками структурних підрозділів селищної ради та представниками місць масового відпочинку населення на водних об’єктах громади, прийняли участь у комісійній перевірці визначених місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Безлюдівської селищної ради та пляжів, які плануються включити до вищезазначеного переліку.

Були перевірені пляжі: «Білий  пляж» (смт  Безлюдівка, вул. Харківська), пляж «НЕБО» (смт Безлюдівка, вул. Нагірна, 57), аквапарк «Олександра» (смт Безлюдівка, вул. Чайковського 210 Д), пляж «АГАТ»  (смт Безлюдівка, вул. Полунична, 187) та пляж «Kosa Beach» (смт Безлюдівка, вул. Нагірна, 49).

З метою запобігання захворюваності серед населення інфекційного та неінфекційного характеру, виявлення небезпечних чинників та недопущення їх впливу на здоров’я людини, перед початком та в період функціонування місць масового відпочинку на водних об’єктах фахівцями Харківської районної філії рекомендовано забезпечити лабораторний контроль безпечності води відкритих водойм та ґрунту (піску) прибережної захисної зони, за мікробіологічними, паразитологічними та санітарно-хімічними показниками в об’ємі визначеному чинним законодавством.

За результатами перевірки комісією керівникам місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, суб’єктам господарювання та громадянам, які орендують, використовують або мають у власності водні об’єкти на території Безлюдівської селищної ради були надані відповідні пропозиції щодо приведення пляжів до чинних норм та законодавства України до початку купального сезону 2023 року.