Підсумки діяльності інфекційної служби

У КЗОЗ «Обласна клінічна інфекційна лікарня» 13.02.2018 проведено засідання Медичної ради «Підсумки діяльності інфекційної служби Харківської області за 2017 рік і основні напрямки роботи у 2018 році» для лікарів інфекціоністів закладів охорони здоров’я м. Харкова та Харківської області під головуванням головного лікаря, доктора медичних наук, професора, Нартова П.В. Також у нараді прийняли участь представники Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, кафедр інфекційних хвороб, медичної паразитології і тропічних хвороб ХМАПО та ХНМУ.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Карлова Т.О. виступила з доповіддю «Стан епідемічної ситуації в Харківській області за 2017 рік. Епідеміологічний нагляд за кором у закладах охорони здоров’я».

Підведені підсумки роботи інфекційної служби Харківської області за 2017 рік, обговорені проблемні та актуальні питання диференціальної та лабораторної діагностики інфекційних та паразитарних хвороб, зокрема на до госпітальному етапі, шляхи покращення профілактичної та протиепідемічної роботи в умовах реформування галузі.