Тренінг з безперервного професійного розвитку

28.03.2024 на базі ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» було проведено тренінг з безперервного професійного розвитку на тему «Епідеміологічний нагляд за поліомієлітом/гострими в’ялими паралічами».

Спікерами заходу виступили Тетяна КАРЛОВА – завідувач відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб, Наталія ЗВЄРЄВА – завідувач вірусологічної лабораторії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ», Максим ФОКІН – завідувач відділення імунопрофілактики, Каріна ТОРЯНІК – лікар епідеміолог відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб.

Захід відбувся в офлайн форматі. У тренінгу взяли участь лікарі епідеміологи, лікарі інфекціоністи, помічники лікарів епідеміологів.

Учасники поглибили свої знання з питань здійснення епіднагляду за поліомієлітом та гострими в’ялими паралічами, клінічних критеріїв поліомієліту, критеріїв визначення стандартного випадку поліомієліту/гострого в’ялого паралічу, «гарячого випадку», заходів в осередках гострого в’ялого паралічу, правилами відбору, зберігання та транспортування зразків біологічного матеріалу для лабораторних досліджень, вакцинопрофілактики поліомієліту.

Наприкінці заходу усі учасники пройшли тестовий контроль, за результатами якого отримають сертифікати з 10 балами.

Система безперервного професійного розвитку – це сучасний підхід до професійного вдосконалення лікаря.