Щотижневий дайджест новин №30 «COVID-19. Цифри і факти»

Триває Український тиждень імунізації, який на підтримку всесвітнього тижня є не зайвим приводом нагадати всім про важливість щеплень для захисту людей різного віку від хвороб, яким можна запобігти завдяки вакцинації. І серед таких хвороб – COVID-19, який залишається з нами попри сезонні зниження й підвищення рівня захворюваності. А в умовах воєнного стану імунізація –найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань та їх наслідків.

 В Україні запущено Національний портал з імунізації – перший в Україні профільний ресурс, присвячений питанням вакцинокерованих інфекцій, щеплень та використання вакцин. Портал буде корисним не лише медичній спільноті, а й широкому загалу – всім, хто потребує доказової інформації про про вакцини та щеплення

 Також у новому випуску дайджесту «COVID-19. Цифри і факти», який готується щотижня в межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України:

 🔸 Чи можна між уведенням першої та другої доз вакцини проти COVID-19 проводити планові щеплення проти інших інфекційних хвороб?

 🔹 Ефективність вакцини проти COVID-19 і нові варіанти: ефективність відновлюється після введення бустерних доз вакцини

 🔸 Вакцинуватись проти COVID-19 має усе населення віком від 5 років – рішення уряду Австралії

 🔹 У рубриці «Компетентно» – розмова з імунологом Федором Лапієм про діяльність незалежного дорадчого органу, який на запит МОЗ України формує і надає відповідні кваліфіковані й обґрунтовані пропозиції та рекомендації з питань імунопрофілактики

 #stopcovidtogether

Усі випуски дайджесту  тут: https://www.phc.org.ua/promociya-zdorovya/daydzhest-pro-covid-19-cifri-i-fakti  (Найсвіжіший буде на сайті найближчим часом).

Джерело – щотижневий дайджест новин «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України.

2023-04-25 Digest 30_pages-to-jpg-00012023-04-25 Digest 30_pages-to-jpg-00022023-04-25 Digest 30_pages-to-jpg-00032023-04-25 Digest 30_pages-to-jpg-0004