Карта нерекомендованих для купання місць у Харківській області (оновлена)

Безымянный

За результатами лабораторних досліджень у воді Лозовеньківського водосховища (пляжі «Баден – Баден» та «Вектор-Преміум ХХІ») виявлені антигени ротавірусів. Антиген вірусу гепатиту А виявлено у  пробах води поверхневих водойм, відібраних на міському пляжі м. Зміїв та у місці неорганізованого відпочинку населення на р. Сіверський Донець у м. Ізюмі (пляж «Спартак»).

З метою запобігання виникненню захворювань серед населення не рекомендуємо купатись в зазначених вище місцях виявлення збудників інфекційних захворювань та в інших зонах рекреації на водних об’єктах, відображених на інтерактивній карті.

Результати повторних вірусологічних досліджень проб води Бритайського водосховища в межах акваторії громадського пляжу Лозівської ОТГ відповідають нормативним вимогам.

Карта оновлюється при отриманні нових результатів лабораторних досліджень.

Перелік місць масового відпочинку на водних об’єктах, які знаходяться під моніторинговим контролем Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» розміщено тут: https://drive.google.com/open?id=1pNY_uvu9dpvJwFM9vkmt5yH6WYgMS-Pt&usp=sharing