До уваги роботодавців, працівники яких зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці!

med_ogljd_17_06_16

У зв’язку з реорганізацією Державної санітарно-епідеміологічної служби, яка проводиться з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, повідомляємо наступне.

Державна установа «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (далі Центр), єдина у Харківській області установа Держсанепідслужби України, на сьогоднішній день в повній мірі здійснює покладені на неї функції, визначені чинним законодавством України.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» фахівці структурних підрозділів Центру продовжують роботу щодо організації проведення обов’язкових медичних оглядів працівників а саме:

  • за заявкою роботодавця визначають категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду;
  • погоджують поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам;
  • беруть участь у складанні Заключних актів за результатами періодичних медичних оглядів та надають пропозиції щодо комплексу санітарно-протиепідемічних заходів;
  • аналізують, узагальнюють та надають до Держсанепідслужби України оперативну інформацію за результатами медичних оглядів працівників.

Прийом з цих питань проводиться фахівцями філій та відділень Центру в районах області, контактні телефони та адреси розташування яких зазначені на цьому сайті в розділі «Структура», а також в м. Харкові за адресами: Помірки (тел. 315-01-22; 315-01-97) або вул. Северина Потоцького (17-го Партз’їзду), 3 (тел. 93-00-08).