Все, що треба знати про інсульт. Запитай у лікаря

Безымянный

До Світового дня боротьби з інсультом МОЗ України в рамках формату “Запитай у лікаря” запрошує поговорити з лікарем-неврологом, завідувачем інсультним центром – Юрієм Фломіним.

Інсульт посідає друге місце в переліку причин смертності в Україні. 29 жовтня поговоримо про те, як вберегтися від інсульту, як його розпізнати в себе та оточення, чому швидкість надання медичної допомоги є найголовнішим фактором в порятунку життя і запобігання інвалідизації.

Трансляція відбудеться 29 жовтня 2019 року о 13:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook.

Пишіть свої запитання під публікаціями у Facebook та Twitter, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви маєте отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким ви підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат “Запитай у лікаря” – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візиту і повноцінної індивідуальної консультації з вашим лікарем.

Нагадаємо, у форматі онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів “Запитай у лікаря” вже  відбулося такі ефіри – щодо вакцинаціїпсихічного здоров’яздоров’я серцяжіночого здоров’япитань ендокринологіїздоров’я шкіригрип та ГРВІалегрії. Трансляції збережені на Фейсбук-сторінці МОЗ України

 

 

Інформація з сайту МОЗ України