Життя профспілки

20191115_150357

14.11.2019 відбувся семінар для профспілкового активу Київської, Новобоварської та Холодногірської районних організацій профспілки працівників охорони здоров’я України. У семінарі взяли участь завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень – голова профспілкового комітету ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України»  Карлова Т.О. та завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії відділу дослідження фізичних та хімічних факторів – казначєй профспілкового комітету ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» Звєрєва Л.В.

Профактивістів привітав заступник голови обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Пустовойт Т.Б.

На семінарі було проведено огляд чинного законодавства про працю, особливості його застосування в умовах реформування галузі, розглядалися питання підготовки та організації проведення звітів і виборів в первинні профспілкові організації, а також організаційні питання в роботі районної організації Профспілки.