До уваги юридичних, фізичних осіб та громадян! Надаємо послуги з лабораторних та інструментальних досліджень

ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» здійснює лабораторні та інструментальні дослідження і випробування на замовлення юридичних, фізичних осіб та громадян.
Проводяться діагностичні дослідження біоматеріалу (кров, сеча, фекалії, змиви з носоглотки) на наявність збудників інфекційних та паразитарних захворювань (кір, краснуха, вірусний гепатит, ВІЛ-інфекція, TORHC-інфекція, дифтерія, кашлюк, ентеробіоз, аскаридоз, лямбліоз та ін.), у тому числі особливо небезпечних інфекцій (сибірка, ботулізм, лептоспіроз, бруцельоз тощо). Також проводяться дослідження кліщів з метою виявлення їх інфікованості бореліями.
Центром здійснюються мікробіологічні, вірусологічні,паразитологічні, санітарно-гігієнічні, токсиколого-гігієнічні, фізичні, радіологічні, молекулярно-генетичні та інші дослідження щодо безпеки факторів, які можуть небезпечно впливати на стан здоров’я людини на територіях, у будівлях, спорудах, сировині, продукції, об’єктах виробничого середовища, питній воді, ґрунті, повітрі та інших об’єктах довкілля. У лабораторіях центру здійснюються обстеження осіб, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, для проходження обов’язкових профілактичних медичних оглядів. Виконуються роботи з профілактичної дезінфекції, дезінсекції, дератизації на об’єктах будь-якого призначення, а також санітарна обробка автотранспорту.

sv1 sv3 sv5
Тарифи на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату, затверджені постановою КМУ від 27.08.2003 № 1351. В ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» також проводиться гігієнічне навчання громадян, професійна діяльність яких пов’язана з небезпечними факторами та обслуговуванням Для атестації робочих місць проводяться лабораторно-інструментальні дослідження шкідливих виробничих факторів, оцінка важкості та напруженості трудового процесу, встановлення ступеня шкідливості і небезпечності праці за гігієнічною класифікацією. В ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» також проводиться гігієнічне навчання громадян, професійна діяльність яких пов’язана з небезпечними факторами та обслуговуванням населення.
Для оформлення договорів на проведення вищезазначених робіт пропонуємо звертатись до відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень за телефонами 315-24-27, 315-03-94, 315-01-22 та відділення організації епідеміологічних досліджень за телефонами 315-02-79, 315-02-63. Контактна інформація по філіям та відділенням лабораторних досліджень розміщена в розділі «Структура».

sv6

Право на проведення вищезазначених видів лабораторних досліджень та інших видів робіт і послуг гарантується відповідними ліцензіями та свідоцтвами. Лабораторії ДУ “Харківський ОЛЦ ДСЕСУ” обладнані сучасним та високоточним устаткуванням, фахівці мають високу професійну кваліфікацію та значний практичний досвід, що в комплексі гарантує достовірність та високу якість отриманих результатів.
sv7 sv8 sv9 sv10

Звертаємо увагу, що згідно з наказом Держсанепідслужби України від 21.01.2013 № 6 для потреб державної санітарно-епідеміологічної експертизи враховуються тільки результати лабораторних досліджень, проведених саме ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» та Харківським національним медичним університетом.