Обережно – ботулізм !

butulizm_15_07_16

Ботулізм – це дуже тяжке інфекційне захворювання. При отруєнні в першу чергу страждає нервова система. Збудник ботулізму-мікроб (паличка ботулізму) при відсутності кисню та сприятливій температурі виділяє сильнодіючий токсин, який є найтоксичнішим із усіх відомих бактеріальних токсинів. При сприятливих умовах паличка ботулізму переходить в спорову форму, яка широко розповсюджується в навколишньому середовищі, може знаходитись в ґрунті, на фруктах, овочах та грибах, в водоймищах, в кишковому тракті деяких тварин та риб.

У Харківській області в травні поточного року зареєстровано випадок захворюваності на ботулізм, який закінчився летально. Потерпіла мешканка м. Харкова, яка вживала в їжу в’ялену рибу (тарань) домашнього виготовлення.

На цьому тижні також зафіксовано випадок захворюваності на ботулізм мешканця смт Високий Харківської області. Причиною захворювання у чоловіка було вживання в їжу копченої риби лящ, яка придбана у торгівельній мережі. Домінуючими симптомами захворювання були- порушення зору, «сітка перед очима», гугнявість голосу.
Фахівцями ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проведено розслідування випадку. У постраждалого вдома вилучено залишки риби копченої, у торгівельній мережі відібрано підозрілий продукт та направлено зразки до лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ «Харківський ОЛЦ ДСЕСУ», у досліджених зразках виявлено ботулотоксин типу Е.

Враховуючи зазначену ситуацію, ще раз нагадуємо основні профілактичні правила при виготовленні та вживанні рибних продуктів, головними із яких є:

  • Захист риби від потрапляння збудника: рибу, яку тільки піймали негайно охолоджують або заморожують, перед посолом необхідно обережно випотрощити , щоб не порушити цілісність кишкового тракту;
  • Посол риби проводити тільки в охолодженому стані при температурі не більше +4º С;
  • Дотримуватися технології приготування, так як при концентрації повареної солі більше 10 % зупиняється виділення ботулотоксину.

У випадку виникнення перших симптомів отруєння (загальна слабкість, головний біль, відчуття «туману» або «сітки» перед очима, подвоєння в очах) негайно звертайтеся за медичною допомогою!
У даному разі самолікування неприпустиме.