Куріння кальяну та його вплив на організм

kalian_25_07_16

Винайдений в Індії, кальян досить швидко поширився у всьому мусульманському світі і став досить популярним. У країнах же з західною культурою кальян все ще сприймається як екзотика і продається, як правило, в сувенірних лавках. Тому кальян привабливий для людей як щось особливе і екзотичне. Маса розважальних закладів пропонують кальян у списку своїх послуг. Існує думка, що куріння кальяну є менш шкідливим, аніж куріння цигарок, оскільки відбувається фільтрація диму через воду, однак, це твердження невірне.

Основним компонентом кальянних сумішей є власне тютюн, який для більш легкого смаку вимочують у воді.
Наступний інгредієнт – це патока або мед. Кальянний тютюн повинен бути вологим. Найчастіше плитка кальянного тютюну буває не просто вологою, а мокрою настільки, що з неї тече сік. Зовні хороший кальянний тютюн схожий на варення — великі листя тютюну, напівпрозорі і липкі, склеєні між собою в одну суцільну масу.
Для підвищення «димності» тютюну застосовують гліцерин. Можна сказати, що велика частина диму, яка вдихається курцем – це саме гліцериновий дим.

Консерванти – це речовини, які збільшують термін придатності тютюнових сумішей.

Для поліпшення смаку диму використовують різні ароматизатори. Дим кальяну має приємний смак і аромат завдяки різним ароматизаторам і добавкам, плюс потрапляє в дихальні шляхи курця охолодженим – все це формує ставлення до куріння кальяну як до приємної звички, від якої не буде шкоди.

Під час куріння відбувається згоряння (тління) тютюну, а разом з ним горять і інші складові – гліцерин, консерванти, мед, ароматизатори. Проходячи крізь водний фільтр, дим частково очищується від домішок нікотину і смол. Деяка частина шкідливих речовин осідає на стінах трубки, крізь яку проходить дим, і колби. Однак повного очищення не відбувається, частина домішок потрапляє в дихальні шляхи курця разом з вологим димом, який осідає в легенях. За твердженням професора медицини коледжу клініки Майо (англ. Mayo Clinic) Річарда Д. Гарта, « (…) курці кальяну можуть вдихати більше тютюнового диму за курців цигарок, зважаючи на ту кількість диму, що вони вдихають за один сеанс куріння, який може тривати цілу годину».

За даними досліджень Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), а також німецького Центру з вивчення проблем раку, дим кальяну містить стільки ж вуглекислого газу, дьогтю та важких металів, що й звичайні сигарети, однак, ритуал куріння кальяну триває від півгодини до години. Крім того кальян сприяє більш великим і тривалим затягуванням, а отже під час одного сеансу курець може вдихнути в 100 разів більше тютюнового диму, ніж середній курець цигарок. Необхідність прикладати певне зусилля під час куріння кальяну приводить до проникнення диму в більш глибокі ділянки легень (в нижні дихальні шляхи). Якщо куріння відбувається у приміщенні, то додається ефект пасивного куріння.

Як показали дослідження, кальянний дим об’ємом 1000 мл містить в собі 1,79 мг чадного газу. Середня кількість затяжок, які робить учасник кальянної церемонії, – приблизно 100. Загальна кількість чадного газу, який вдихає курець, може скласти 179 мг. Для порівняння: кількість чадного газу, що вдихається при палінні однієї цигарки, становить 11,66 мг.

Вчені Королівської наукової лабораторії в Амані (Йорданія) проаналізували вміст важких металів – вісмуту, міді, заліза, хрому, магнію, марганцю, молібдену, нікелю, ванадію, свинцю й урану – в чотирьох сортах тютюну для кальяну, а також підрахували, скільки шкідливих речовин залишається в кальянному диму після того, як він пройде крізь воду. Результати роботи показали, що вода видаляє лише 3% від загальної кількості важких металів, сприяючи не очищенню, а простому охолодженню диму.

Не слід забувати, що сигаретний тютюн створюється за міжнародним стандартом тютюнової промисловості, який обмежує вміст смол і нікотину. В Україні на сьогоднішній день відсутні нормативи вмісту смоли та нікотину в кальянних сумішах.

Куріння кальяну, як і куріння сигаретних виробів призводить до нікотинової залежності.

Традиція куріння кальяну передбачає участь декількох курців. І мало хто замислюється над питанням: а наскільки чисто був вимитий кальян і його складові частини після попереднього використання? Передаючи один одному трубку, учасники кальянної церемонії також можуть «ділитися» один з одним різними захворюваннями, які передаються повітряно-крапельним та контактним шляхами. До них відносяться герпес, туберкульоз, гепатит та багато інших захворювань. Імовірність передачі інфекцій істотно знижується при використанні персональних мундштуків, наприклад одноразових пластикових.

За заявою Всесвітньої організації охорони здоров’я, куріння кальяну несе серйозну потенційну небезпеку для здоров’я і не є нешкідливою альтернативою сигаретам. Дим, який вдихається, містить токсичні речовини, що призводять до раку легенів, захворювань серця та інших захворювань. Про це треба пам’ятати тим, хто захоплюється цим екзотичним різновидом куріння.

В законодавстві України з 2012 року не існує розмежування куріння сигарет та куріння кальяну. Відповідно до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» тютюнові вироби – це всі вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування.

У зв’язку з цим всі обмеження щодо реалізації (продажу) та вживання тютюнових виробів відносяться і до кальяну зокрема:

  • не можна здійснювати продаж кальянів особам, які не досягли 18 років;
  • забороняється куріння кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства, культурного призначення, у приміщеннях готелів та інших громадських місцях.