Про участь у засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

img_0109-3519x2346-fdf7

28 січня в Харківській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ХОДА Михайла Черняка відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання щодо проведення профілактичних заходів по недопущенню захворювань на коронавірус 2019-nCoV.

Про ситуацію щодо поширення коронавірусу 2019-nCoV доповіли головний лікар обласної інфекційної лікарні Павло Нартов та директор ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Любов Махота.

За результатами доповідей та обговорення комісією надано пропозиції відомствам та установам щодо вжиття заходів по недопущенню завезення та поширення коронавірусу 2019-nCoV на території області.

Районним держадміністраціям, виконкомам міст обласного значення доручено вирішити питання фінансування, матеріально-технічного забезпечення проведення лікувально-профілактичних і протиепідемічних заходів та робіт, направлених на  ліквідацію можливих спалахів захворювань викликаних коронавірусом 2019-nCoV та забезпечити наявність постійного запасу лікарських засобів у закладах охорони здоров’я та аптечній мережі.