Грибна страва-не для дитини!

грибная

Отруєння грибами реєструються протягом усього року, однак їх пік припадає на кінець літа – початок осені. Щорічно лікарі попереджають населення про небезпеку отруєння грибами, наголошуючи про заборону вживання грибів дітям до 12 років, але захворюваність при цьому не зменшується.
У Харківській області у поточному році з 13 постраждалих осіб зареєстровано 4 дитини віком від 4 до 12 років. Батьки хворих дітей ідентифікували зібрані гриби як зонтики, сироїжки, рядовку та білі гриби.
Останній випадок отруєння дитини 9 років стався у Вовчанському районі. Причиною отруєння стали смажені білі гриби. Дитина була госпіталізована до реанімаційного відділення обласної дитячої клінічної лікарні, де знаходилась на протязі 9 днів. На теперішній час лікування продовжується у гастроентерологічному відділенні з ускладненнями після отруєння.
Ще раз наголошуємо! Гриби – це їжа, яка важко перетравлюється, а у дітей ще не зовсім сформований шлунково-кишковий тракт та недосконалі детоксикаційні функції організму. Крім того, не слід забувати, що у випадку потрапляння отруйних грибів з їжею, у дитини на одиницю маси тіла приходиться вища концентрація токсину, ніж у дорослого.
Загрозу здоров’ю представляють не тільки отруйні гриби, але і їстівні. Тому страва, яка є безпечною для дорослих, може бути отрутою для дітей.
НЕ давайте гриби дітям! Пам’ятайте: по статистичним даним із 100 дітей, які отруїлися грибами, 5– 6 гинуть, а 25 – 30 залишаються інвалідами на все життя!