Про проведеня онлайн-зустрічі

укол

24 липня 2020 року фахівці нашої установи прийняли участь у дистанційному кураторстві, яке проводилось Центром громадського здоров’я за участю національних кураторів Всесвітньої організації охорони здоров’я стосовно підтримки Національної програми імунізації та епіднагляду за вакцинокерованими інфекціями в країні.

В онлайн-зустрічі також прийняли участь медичні працівники первинної ланки закладів охорони здоров’я та відділу імунопрофілактики КНП «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня».

У ході онлайн-зустрічі були розглянуті питання щодо ситуації по захворюваності на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, гострі в’ялі паралічі/поліомієліт в Україні. Висвітлені проблемні питання щодо їх діагностики та виконання плану профілактичних щеплень у Харківській області в умовах пандемії CОVID-19.

Акцентовано увагу на виконанні індикаторних показників якості епідеміологічного нагляду за гострими в’ялими паралічами, зокрема, активному виявленні хворих, що є необхідним під час проведення заходів по підтримці безполіомієлітного статусу країни.